Zbor mladih iz Remetinca pjevao na večernjoj svetoj misi

IMG_2423

U nedjelju, 15. svibnja, večernju svetu misu animirao je zbor mladih iz naše susjedne župe Remetinec. Zbor se na poziv našeg župnika patra Vitomira vrlo rado odazvao i svojom nas je pjesmom, što je upravo i bio glavni župnikov cilj, potaknuo da se i naši mladi malo potrude i pokrenu, skupe i organiziraju kako bi i naša župa imala zbor mladih dostojan svete liturgije, euharistije i Boga. Nakon svete mise sa našim gostima smo imali ugodno druženje uz pjesmu i kolače, na kojem su nas pozvali da isto tako dođemo pjevati k njima, što smo mi radosno prihvatili, uvjereni da će se i naš zbor mladih pokrenuti.

IMG_2433

Znamo da u našoj župi ima puno mladih koji znaju i mogu pjevati, ali dopuštaju da se na večernjoj svetoj misi pomalo muče oni koji su možda i skromnijeg talenta. Stoga, kako bismo popravili tu neravnotežu, pozivamo sve mlade sa dobrim glasom da dođu 18. lipnja, nakon večernje svete mise na uvodni susret novog Zbora na kojem ćemo se malo upoznati i dogovoriti oko termina proba, načina komuniciranja, dogovaranja pjesama i sl. Sve detalje možete vidjeti na plakatu, a za sva pitanja javite se župniku ili na e-mail: zbormladih.nm@gmail.com.

zbor_mladih-v01-005-01