Održano klanjanje mladih varaždinskotopličkog dekanata

U subotu, 4. studenoga u župi Sv. Antuna Padovanskog u Novom Marofu održano je 4. klanjanje mladih varaždinskotopličkog dekanata.

Susret i klanjanje započelo je u 18 sati svetom misom koju je predvodio fra Vitomir Glavaš, a pridružio mu se i đakon Marko Domiter. Na sv. misi pjevanje je animirao zbor mladih “Sv. Dominik” iz Remetinca. Iza sv. Mise je slijedilo klanjanje čija je tema bila: ”Ohrabri se!”.

Mladi su kroz molitvu izrazili iskrenu želju za rastom u zajedništvu, prepoznavanjem potreba drugih te želju za međusobnim hrabrenjem i odvažnim hodom za Kristom. Nakon klanjanja na kojem se okupio lijepi broj mladih, ne samo iz varaždinskotopličkog već i iz susjednih dekanata, uslijedilo je druženje u pastoralnoj dvorani.

Mladi varaždinskotopličkog dekanata pozivaju vas da im se pridužite na idućem klanjanju!

https://www.facebook.com/Mladi-Vara%C5%BEdinske-biskupije-646342948760723/