Nekoliko dodatnih napomena za slavlja svetih misa i ispovijedi u našoj župi

Održavajmo propisani razmak od dva metra. Za članove zajedničkog kućanstva nije potrebno da budu odvojeni dva metra jedno od drugih.

Nedjeljne svete mise slavit će se na platou ispred crkve, bez obzira na vremenske prilike, a svete mise kroz tjedan u crkvi. Molio bih da na svete mise kroz tjedan dolaze samo oni koji su povezani s misnim nakanama odnosno s onima za koje se slavi sveta misa.

Budući da se za ispovijed preporučuje prostor gdje je moguće ostvariti preporučeni fizički razmak u narednim tjednima vjernici naše župe moći će se ispovjediti u vremenu od 17.00 do 18.30 sati u vjeronaučnoj dvorani. Pod svetim misama još uvijek nećemo ispovijedati.

Slavlja prve svete pričesti i krizma, kao i župna kateheza i druge župne aktivnosti se do daljnjega odgađaju.

Molio bih sve za strpljivost jer se još uvijek moramo prilagoditi situaciji u kojoj se nalazimo. Ako imate bilo kakvih pitanja u vezi slavlja sakramenata slobodno pitajte ili nazovite.