Izborni kapitul mjesnog bratstva Franjevačkog svjetovnog reda

img_4686

U nedjelju, 30. listopada 2016 godine u našem mjesnom bratstvu Franjevačkog svjetovnog reda, održao se Izborni kapitul, odnosno biranje novog vijeća našeg bratstva. Izbornom kapitulu prethodio je bratski i pastoralni pohod našeg Područnog vijeća, u kojem su sudjelovali: fra Ivan Markanović OFMCap (područni duhovni asistent), sestra Hilda Švarcmajer(tajnica područnog bratstva), te brat Zdenko Viljevac (novi područni ministar).

img_4695

Na izbornom kapitulu,koji je započeo u 16 sati, izabrano je novo vijeće:

  • Ministar: b. Damir Brlek
  • Doministras. Ljubica Žuti
  • Tajnica: s. Sanja Brlek
  • Blagajnica: s. Anđelka Horvat
  • Učitelj novaka: s. Jelena Medved
  • Vijećnici: b. Dean Kožić, b. Damir Cifrek

Molimo Gospodina da ih vodi u radu i služenju bratstvu.