Ivanje na Visočkoj stezi

U četvrtak 25. lipnja 2015. godine, kod kapelice na Visočkoj stezi, svečano smo proslavili sv. Ivana Krstitelja zaštitnika kapele, ali i dan Hrvatske državnosti.

IMG_9416

Na žalost, planirani predslavitelj don Ivan Perić nije mogao doći, ispričao se zbog bolesti, pa je svetu misu slavio župnik fra Vitomir. Bio je nazočan i p. Anđelko koji je u podrumu ispod kapelice ‘rastakao’ Božju milost na pokornike. Na kraju svete mise smo jednom zahvalnicom iznenadili naše Franju i Mariju Horvat, koji se kroz 15 godina sustavno i lijepo brinu za našu kapelicu. Imalo bi se još nekima zahvaliti, no čini se da nitko baš toliko ljubavi nije iskazao kroz ovo proteklo razdoblje, kao ovaj divni bračni par.

U prigodi ove godišnjice napravili smo i zajedničku fotografiju, zahvaljujući našem dobrom Niniću.

Nakon svete mise svi smo ostali uz malu okrjepu a zatim se narod razmilio po klijetima, gdje se nastavilo ugodno druženje.