MISLI SVETOG ANTUNA ZA SVAKI DAN U GODINI

Blizina smrti je poseban trenutak za kušnju: tada đavao svim silama napada čovjeka i nastoji izopačiti sve njegove osjećaje. To je odlučan trenutak kada đavao osvaja ili gubi našu dušu. Posebno nas napastuje nevjerom, da ne vjerujemo i ne primimo crkvene sakramente, da nas svlada očaj, da svoje pouzdanje ne stavimo u Božje milosrđe.

NEDJELJA, DAN GOSPODNJI

4. Uskrsna nedjelja, 26. travnja 2015. Misne nakane za sljedeći tjedan, župne obavijesti i nedjeljno razmatranje p. Anđelka

» Arhiva misnih nakana i župnih obavijesti

3. Uskrsna nedjelja19. travnja 2015.
Nedjelja Božanskog Milosrđa12. travnja 2015.
Uskrs5. travnja 2015.
Cvjetnica29. ožujka 2015.
5. Korizmena nedjelja22. ožujka 2015.

VIJESTI

cestitkaUskrs

» Sretan i blagoslovljen Uskrs!

Poštovani i dragi vjernici, dragi prijatelji: mi, vaši fratri i časne sestre želimo vam Sretan i blagoslovljen Uskrs. Mir i radost, vjeru i nadu, ljubav i praštanje, optimizam i vedrinu, i svaki drugi dar Uskrsloga Gospodina neka nadvlada jad i nevolju, očaj i beznađe, grijeh i bolest, tugu i zdvajanje.